logonoweniewada

Kilka słów o nas, czyli Waszych fotografach.

Cześć, tutaj Gosia i Piotrek. Jesteśmy parą od 2000 roku, a od 2007 rozpoczęliśmy swoją przygodę jako rodzice. W tym samym roku Gosia po raz pierwszy poszła na warsztaty fotograficzne i przepadła. Tak bardzo pokochała ten świat, że w roku 2016 wciągnęła Piotrka. Wspólnie realizujemy wszystkie reportaże. Naszym wspólnym rodzinnym hobby jest motoryzacja, ta z lat naszego dzieciństwa oraz wyprawy rowerowe z namiotem. Kochamy prace w naszym wiejskim ogrodzie, choć czasu na to nie mamy za wiele to każdego roku cieszymy się gdy widzimy jak nasze miejsce na ziemi zmienia się. Szczerze powiedziawszy to jeszcze kilka lat temu nie pomyślelibyśmy, że tak nas to wciągnie.

Dziś przedstawiamy Wam nas z jednym z naszych nabytków do którego niedługo zostanie przygotowana niespodzianka w postaci przyczepki o której na razie cisza 😉 Trabi jest zawsze do Waszej dyspozycji.

podziel się tym wpisem:

2 odpowiedzi

  1. Tak bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać a szczególnie Ciebie Małgosiu. To jak pozwalasz się otworzyć przed Tobą i poczuć się sobą to magia. Czułam jakbyśmy znały się wieki. Wielkie serducho ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *