logonoweniewada

Dwoje ludzi, jedno życie.

Gosia i Piotrek

Mąż i żona. Szczęśliwi rodzice Kacperka i Patryka. Opiekunowie dwóch psów i kota.

Uwielbiamy podróże, wycieczki górskie i rodzinne wyprawy rowerowe.

Mówią że jesteśmy jak ogień i woda. Gosia spontaniczna, zawsze uśmiechnięta i wielka gaduła. Piotrek opanowany, cichy i zawsze dobrze zorganizowany. Uzupełniamy się w każdej dziedzinie naszego życia. Nasze dwa różne charaktery powodują iż reportaż fotograficzny który dla Was wykonujemy jest bardzo urozmaicony, od spokojnych i romantycznych ujęć po bardzo spontaniczne i pełne radości kadry.

Praca we dwoje daje nam też większe możliwości na uchwycenie wyjątkowej chwili. Łatwiej być nam w dwóch miejscach jednocześnie.

Jak pracujemy?

Podczas reportażu staramy się być niewidoczni aby swoją obecnością nie zakłócać naturalnego przebiegu Waszego dnia. Nie ustawiamy nikogo, nie reżyserujemy wydarzeń. Staramy się aby nasze zdjęcia oddały emocje jakie Wam i waszym najbliższym towarzyszyły tego dnia.

Nie ingerujemy w przebieg uroczystości, stawiamy na naturalność. Jeśli jednak będziecie potrzebowali naszej pomocy lub rady zawsze jesteśmy blisko.

Jeśli tylko nie ma takiej potrzeby nie używamy dodatkowego oświetlenia podczas przygotowań i uroczystości ślubnej. Na sali używamy zewnętrznych lamp błyskowych w taki sposób by nikomu to nie przeszkadzało.