logonoweniewada

Amazonki – życie jest piękne

O naszej sesji z Amazonkami napisano już kilka artykułów, były wywiady, pytania i duże zainteresowanie. Teraz czas byśmy u siebie pokazali „co”, i opowiedzieli o tym „dlaczego”!
Na pomysł realizacji tego projektu wpadłam podczas spotkania z Jolą Górniak. To ona zdecydowała się po raz kolejny zorganizować spotkanie Różowej wstążki. Padło pytanie o czym tym razem będzie mowa. Profilaktyka, samobadanie, uświadamianie młodych pokoleń że warto dbać o własne zdrowie. Wtedy pomyślałam że o tym mówimy często, że można znaleźć wiele artykułów na ten temat. Ale jest coś czego na co dzień nie widujemy. Chodzi tu o kobiety które walczyły, które mimo wielu upadków podnosiły się i szły dalej. Karolina i Agata to dziewczyny które postanowiły mówić otwarcie o swojej życiowej walce. Pokazały że nie trzeba się zamykać na świat, a walka jest łatwiejsza kiedy masz przy sobie ludzi którzy podadzą Ci rękę kiedy upadasz. Wyszły z cienia by pokazać innym że tą nierówną walkę można wygrać!
W codziennym zabieganiu kobiety zapominają o sobie, o tym że nasza wartość jest w nas samych a nie w tym jak widzą nas inni. Kobiety boją się mastektomii, boją się inności, spojrzeń ludzi, boją się współczucia. Chciałam pokazać że nie mają czego się bać. Sesja miała na celu pokazanie że każda kobieta jest piękna, bo piękno nie leży na zewnątrz lecz wewnątrz naszego serca, a patrząc na te zdjęcia czujemy ich wewnętrzne piękno i ciepło.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do powstania zdjęć:

Agata Kalafut, Karolina Skolimowska – modelki z wielkim serduchem. Dziewczyny bez Was nic by się nie odbyło. Dziękuję !
Hotel Red Baron w Świdnicy – miejsce sesji
Małgosia Czarnota Morawska Makeup and Beauty Artist – makijaż
Fryzjerstwo Duet Katarzyna Cieplicka- Wąsik – fryzury
Galeria Kwiatów Monika Gnojek – bukiet i wianek
Agencja Reklamowa GEOSPACE – wydruk obrazów do wystawy fotograficznej
Jolanta Górniak- wsparcie i pomoc podczas sesji.

Kino Cinema 3D w Galerii Świdnickiej – miejsce wystawy oraz spotkania Różowej wstążki

Zdjęcia które można było zobaczyć podczas wystawy:

podziel się tym wpisem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *